Co je JUMPING

 

Co je Jumping®

Jumping® je originální cvičení v oblasti na profesionálních trampolínách (né pružinové) fitness průmyslu. Léty prověřený aerobní program na patentovaných trampolínách je určen pro všechny generace tak, aby vytvářel zábavnou formou fyzickou a duševní rovnováhu.

Dynamické aerobní cvičení na specifických trampolínách s řidítky doprovází motivující hudba a lekce vedou odborně vyškolení instruktoři. Základní myšlenka cvičení, které není jen nahodilým poskakováním na trampolíně, ale vysoce koordinovým a propracovaným systémem, nadchla řadu provozovatelů fitness center nejen v České republice.

Díky spolupráci se zahraničními partnery se činnost společnosti a produkty  Jumping® rozvinuly ve více oblastech obchodních aktivit, které dnes probíhají souběžně.

Jumping® je ideálním sportem pro formování postavy a skrývá mnoho unikátních výhod. Ze zdravotního hlediska blahodárně působí prakticky na všechny systémy lidského těla a tak se řadí mezi velmi účinné formy pohybových aktivit.

Jumping® vychází z pocitu volnos­ti a upřímné radosti z pohybu.

Základní myšlenkou komplexního programu který v současnosti nabízí více než 220 Jumping® center v 8 zemích světa, bylo vytvořit účinný a zábavný model efektivního cvičení pro širokou veřejnost.

Podstatou pozitivního dopadu cvičení Jumping®, jsou různě náročné kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a také strečinku. Jednotlivé cviky i jejich souslednost jsou pečlivě připravené, mají svůj vlastní význam a řád. Tyto kombinace se na pružném vypletu trampolíny stávají nejen zábavou, ale i velmi účinnou formou posilování fyzické a psychické odolnosti.

Prostřednictvím specializovaných školení byli vyškoleni naši instruktoři, kteří profesionálně vedou hodiny Jumping®.

Nejedná se tedy o nahodilé poskakovaní, ale o vy­soce koordinované, jasně cílené cviky. Významná část cvičení je zaměřena na balanční prvky, které zvyšují odolnost vestibulárního aparátu a posilují všedním po­hybům utajené svalové segmenty.

Jumping® zlepšuje fyzickou a psychickou kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

Tvorba WWW | Link 2 | Link 3
Copyright © 2013 M & M – FITNESS (JIHLAVA). All Rights Reserved.