Michaela Kopperová

 

Michaela Kopperová je reprezentantka v bodyfitness do 160cm.

Umístění: 2. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2009, 3. místo Mistrovství ČR 2009

Datum narození: 1. 3. 1984

Výška: 157cm

Váha: mimosoutěžní – 58kg / soutěžní – 48kg

Míša Kopperová členka XXtreme teamu, závodící za SK Best Fitness Žďár nad Sázavou.
 Dne 1.5.2010 proběhlo v Orlové Mistrovství Moravy a Slezska v bodyfitness, kde v kategorii do 160cm obsadila bronzovou příčku.
Ve dnech 8.-9.2010 proběhlo v Jihlavě Mistrovství republiky a zde se stala vícemistryní v téže kategorii (foto s trenérem Vláďou a s přítelem, s trofejemi).  
 

Ke kulturistice jsem se dostala díky příteli, který měl posilování jako doplňkový sport k Thajskému boxu. Následně jsme se pokusily zúročit nabité zkušenosti a svalové přírůstky v soutěži časopisu Svět kulturistiky, kde jsem obsadila 2.místo. Jelikož se mi tento sport zalíbil další rok jsem účast zopakovala a zvítězila jsem. Následně se mi podařilo zkontaktovat s trenérem Vláďou Pajičem, který mi nabídl, jestli nechci zkusit soutěžní prkna. A výše uvedené umístění hovoří za vše.  

Jak vnímá tento sport okolí přesně nemohu říci. Většinu volného času  trávím v posilovně a tam mě všichni berou takovou jaká jsem. Většinou mi všichni fandí a přejí mi mé úspěchy.
Jako největší opora je můj přítel Marcel, který také aktivně posiluje a je mi vždy připraven pomoci jak radou při tréninku, tak v osobním životě.

Co se týká plánů do budoucna, tak ty moc neřeším. Záleží na tom co je teď! A dále také vše závisí na spoustě faktorů – zdraví, osobní život, práce a s tím související finanční stránka.
Finance, je to, co pravděpodobně řeší většina  nás obyčejných lidí. Pracuji v supermarketu a vše si pro zatím sponzoruji sama.

zdroj:www.xxtreme.eu

NOVÉ FOTO


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SONY DSC

MisaKoperova00001

MisaKoperova00002

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Comments are closed.

Tvorba WWW | Link 2 | Link 3
Copyright © 2013 M & M – FITNESS (JIHLAVA). All Rights Reserved.